Z Pasji Do Zdrowego Życia…

Sklep DuzoMiodu.pl powstał z pasji do zdrowego życia, przyrody, Warmii i Mazur, no i oczywiście… PSZCZÓŁ!
W naszym sklepie znajdziesz miód z polskich pasiek:

  • rozlewany na zimno, niepodgrzewany
  • z czystych terenów Warmii i Mazur, bezpośrednio od pszczelarza
  • spełniający najwyższe standardy jakości, niemieszany.

Kim Jesteśmy?
Drużyna DużoMiodu.pl to małżeństwo, dbające nie tylko o swoją trójkę pociech, ale też o tysiące skrzydlatych podopiecznych.

Marcin
Zapalony żeglarz, pszczelarz i niespokojna dusza, ale także równolegle pasjonat marketingu internetowego. Na wiosnę i w lecie opiekę nad pszczołami godzi z prowadzeniem NAUTIGO, firmy czarterującej jachty żaglowe w Rucianem-Nida.

Justyna
Wielbicielka przyrody, ze szczególnym uwzględnieniem pszczół, ale też mistrz słowa pisanego, a z wykształcenia prawnik. Ku radości rodziny i znajomych realizuje się jako domowy cukiernik. To jej autorstwa przepisy przeczytacie na naszym blogu.

Pasieka
Nasza pasieka nigdy nie miała szansy urosnąć do poważnych rozmiarów. Choć w swojej historii sięgnęła nawet czterdziestu rodzin, to jednak wiosenne rozdarcie między pracą przy jachtach, pszczołach i koniecznością stacjonowania w Warszawie niestety zredukowało jej stan. W efekcie postanowiliśmy skierować nasze zasoby i wysiłki, aby zbudować DużoMiodu.pl Nasze doświadczenie i znajomość środowiska pszczelarskiego pozwoliło nam nawiązać współpracę z pasiekami:

Osobiście znamy właścicieli, możemy ręczyć za proces produkcyjny, bo sami go systematycznie oglądamy. Współpracę ułatwia dodatkowo fakt, że dzięki środkom unijnym pasieki te działają razem jako Trzy Pestki (formalnie Trzy Pestki sp. z o.o.). Dzięki temu możesz kupić w jednym miejscu miody z trzech pasiek, de facto bezpośrednio, a formalnie, dla ułatwienia procesu wysyłki i płatności od podmiotu Trzy Pestki sp. z o.o.

Naszą misją jest dostarczać zdrowia tym, którzy chcą o nie dbać. Dlatego oferujemy Ci pyszny i sprawdzony miód i będziemy szczęśliwi, jeśli skorzystasz z naszej oferty.

Może Cię zainteresować: